AKADEMİ

AKADEMİ

AKADEMİ

Akademik çeviri

Gelişim ve değişim eğitimle başlar. Akademik eğitim ise ülkelerin kalkınmasının ve insanlığın ve kültürlerin ileriye taşınmasının mutfağını oluşturur. Farklı alanlardaki dehaların dünyaya yön verecek yenilikler getireceğinin ilk ışıklarını yaktığı yerdir akademik ortam. Bu ortam, farklı alanlarda araştırmaları ve çalışmaları içinde barındırır. Bu çalışmalar sırasında tıp alanından tutun farklı mühendislik alanlarına kadar çok çeşitli alanlarda birçok makale ve yayın ortaya çıkar. Bizler de bu farklı dallardaki içeriklerin farklı dillere aktarılmasında sizlere yardımcı oluyoruz. Ekibimizdeki her alanın uzmanı tercümanlar sayesinde farklı alanlardaki akademik çevirileri başarılı şekilde yapabiliyoruz.

Bilgiye erişimin git gide daha kolay olduğu bir zaman diliminde yaşıyoruz. Ancak her bilgiye ana dilinizde ulaşmak mümkün olmayabiliyor. Farklı akademik makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeye ihtiyaç duyabiliyorsunuz veya kendi akademik makalenizin yabancı bir dilde farklı platformlarda yayınlanmasını isteyebiliyorsunuz. Akademik çeviri, dünyaya açılmanıza yardımcı olabileceğimiz alanlardan birini oluşturuyor.

Akademik çeviriler, diğer alanlardaki çevirilere kıyasla birçok farklı alanı içinde barındırır. Bankacılık, beşeri bilimler, bilgi teknolojileri, bilgisayar mühendisliği, biyomedikal mühendisliği, çevre, çevre mühendisliği, dermatoloji, dinler, diller, doğa bilimleri, edebiyat, eğitim, ekonomi, elektrik mühendisliği, endüstri mühendisliği, enerji sistemleri mühendisliği, epidemiyoloji, finans, güvenlik, inşaat mühendisliği, internet, inşaat mühendisliği, kimya mühendisliği, kitlesel iletişim, makine mühendisliği, nükleer enerji mühendisliği, taşımacılık, telekomünikasyon, uzay mühendisliği, psikoloji, veterinerlik gibi alanlarda ve daha birçok alanda akademik metin tercümesi yapmak üzere yeterli alt yapıya sahibiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

HEMEN ARA Whatsapp