FİNANS VE EKONOMİ

FİNANS VE EKONOMİ

FİNANS VE EKONOMİ

Finans ve Ekonomi Çevirisi

Şirketlerin en önem verdiği şeylerden biri de sürekli büyüme odaklı bir trend yakalayabilmek ve bunu sürdürülebilir şekilde yapabilmektir. Her yıl bulundukları pazarda sahip oldukları pazar payını artırmayı hedeflerler. Ürün ve hizmetlerine ihtiyaç duyulabileceğini öngördükleri farklı uluslararası pazarlarda da yer almak için çalışırlar. Siz küresel çapta ürün ve hizmetlerinizi sunmaya devam ederken oluşan finans çevirisi, bankacılık çevirisi ve ekonomi çeviri ihtiyaçlarınıza profesyonellikle yanıt vermek ve pazar payınızı artırmanıza yardımcı olmak üzere buradayız. Adeta dahili bir çeviri departmanınızdan yardım alıyormuşçasına çeviri hizmeti ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilir, tüm beklentilerinizin en iyi şekilde karşılandığından emin olabilirsiniz.

Halihazırda 36 farklı dilde ve dünya genelinde 300’den fazla dil uzmanımızla ekonomi ve finans çevirilerinizde size hizmet verebiliyoruz. Bankacılık, finans ve ekonomi alanlarında uzman tercümanlarımız arasından sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağına inandığımız tercümanları özenle seçerek projeleriniz için özel bir ekip oluşturuyoruz. Bu ekip, sürekli olarak yalnızca sizden gelen finans çevirisi ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazır bulunuyor. Siz bizimle çalışmaya devam ettikçe iş akış sürecimizin çeviri, redaksiyon ve proje yönetimi aşamalarındaki profesyoneller sizin projelerinize aşina oluyor. Bizler de her işte size özel olarak oluşturduğumuz talimat ve terminoloji dosyalarıyla birlikte çeviri belleklerinden yararlanarak bir sonraki işinizi daha uygun şekilde fiyatlandırabiliyoruz. Tek seferde yaptırmanız gereken yüksek hacimli işlerinizde daha ekonomik çeviri hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bizden daha kısa sürede ve daha uygun fiyatlı hizmet almak için makine çevirisi sonrası düzeltme hizmetimizi inceleyebilir, bu konuda bizden ayrıntılı bilgi almak için randevu talep edebilirsiniz.

Yıllık finans raporu çevirisi, pazarlama raporu çevirisi, üretim raporu çevirisi, faaliyet raporu çevirisi, dağıtım raporu tercümesi, ekspertiz raporu çevirisi, ekonomi makalesi çevirisi, finans makalesi çevirisi, nakit akış tablosu çevirisi, faaliyet tablosu çevirisi, gelir tablosu tercümesi, faaliyet belgesi çevirisi, finansman belgesi çevirisi, ticaret belgesi tercümesi, dış ticaret belgesi çevirisi, teminat mektubu çevirisi, irsaliye tercümesi, sigorta poliçesi çevirisi, bilanço çevirisi gibi pek çok konuda finans ve ekonomi çevirisi hizmetini bizden alabilirsiniz.

Çevirisine ihtiyaç duyabileceğiniz bağlantılı sektörler:

Ekonomi çevirisi                                                     Sigortacılık çevirisi

Finans çevirisi                                                        Bankacılık çevirisi

İşletme çevirisi                                                       Ticaret çevirisi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR

HEMEN ARA Whatsapp