DİLLER

ALMANCA TERCÜME

ALMANCA TERCÜME

Almanca, Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlı bir dildir ve özellikle Avrupa Bölgesinde yaygın olarak konuşulan dillerden biridir. Ayrıca Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biridir. Almanca; Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg gibi ülkelerde, İsviçre’nin büyük bölümünde, İtalya'nın Güney Tirol bölümünde, Belçika'nın doğu kantonlarında, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgelerinde ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır.

Almanca, İngilizce ve Fransızca kökenli kelimeler barındırmasına rağmen özgünlüğüne sadık kalabilmiştir. Yapısı itibariyle uzun kelimeler içerir. Türkçenin aksine önden eklemeli bir dildir. Ayrıca Almancada “flektierende Sprache” olarak ifade edildiği şekliyle çekimli bir dildir. Yani diğer çekimli dillerde olduğu gibi kök ve ek kavramı vardır ve yeni sözcükler türetilirken sözcük kökünde değişiklik olabilir ve hatta bazen kök tanınmayacak hale gelebilir.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Almanca Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Almanca tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Almanca medikal çeviriye ister Almanca hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Almanca Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Almanca Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Almanca Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Almanca tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Almancadan Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Almanca medikal çeviri, Almanca tıbbi çeviri, Almanca hukuki çeviri, Almanca farmasötik çevirisi, Almanca teknik çeviri, Almanca pazarlama çevirisi, Almanca oyun çevirisi, Almanca e-ticaret çevirisi, Almanca hukuk çevirisi, Almanca finans çevirisi, Almanca ekonomi çevirisi, Almanca otomotiv çevirisi, Almanca bankacılık çevirisi, Almanca yazılım çevirisi, Almanca BT çevirisi, Almanca IT çevirisi, Almanca reklam çevirisi, Almanca broşür çevirisi, Almanca tanıtım broşürü çevirisi, Almanca patent çevirisi, Almanca patent belgesi çevirisi, Almanca ruhsat çevirisi, Almanca ruhsat belgesi çevirisi, Almanca web sitesi çevirisi, Almanca medikal ürün kataloğu çevirisi, Almanca kullanım kılavuzu çevirisi, Almanca kılavuz çevirisi, Almanca medikal ürün çevirisi, Almanca medikal ürün kılavuzu çevirisi, Almanca medikal ürün kataloğu çevirisi, Almanca katalog çevirisi, Almanca prospektüs çevirisi, Almanca vaka sunumu çevirisi, Almanca vaka çalışması çevirisi, Almanca anlaşma çevirisi, Almanca sözleşme çevirisi, Almanca kira sözleşmesi çevirisi, Almanca şirket sözleşmesi çevirisi, Almanca e-ticaret sitesi çevirisi, Almanca kılavuz çevirisi, Almanca ödev çevirisi, Almanca akademik çeviri, Almanca akademik makale çevirisi, Almanca makale özeti çevirisi, Almanca kitap çevirisi, Almanca pasaport çevirisi, Almanca kimlik çevirisi, Almanca belge çevirisi, Almanca evrak çevirisi, Almanca sağlık raporu çevirisi, Almanca hastane raporu çevirisi, Almanca nüfus kayıt belgesi çevirisi, Almanca nüfus kayıt örneği çevirisi, Almanca uygulama çevirisi, Almanca mobil uygulama çevirisi, Almanca bekarlık belgesi çevirisi, Almanca ölüm belgesi çevirisi, Almanca evlilik cüzdanı çevirisi, Almanca evlilik belgesi çevirisi, Almanca hesap dökümü çevirisi, Almanca vize belgesi çevirisi, Almanca vize belgeleri çevirisi, Almanca vize başvuru belgeleri çevirisi, Almanca niyet mektubu çevirisi, Almanca noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Almanca noter onayı, Almanca noter onaylı belge çevirisi, Almanca noterlik belge çevirisi, Almanca mahkeme kararı çevirisi, Almanca kanun çevirisi, Almanca yönetmelik çevirisi, Almanca patent başvurusu çevirisi, Almanca vekâletname çevirisi, Almanca beyanname çevirisi, Almanca mahkeme evrakı çevirisi, Almanca haber çevirisi, Almanca lisans çevirisi, Almanca evlilik cüzdanı çevirisi, Almanca ehliyet çevirisi, Almanca diploma çevirisi, Almanca boşanma belgesi çevirisi, Almanca muvafakatname çevirisi, Almanca ihtarnameler çevirisi, Almanca vasiyetname çevirisi, Almanca tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ