DİLLER

KORECE TERCÜME

KORECE TERCÜME

Doğu Asya dillerinden biri olan Korece, toplamda yaklaşık 77 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Her iki ülke için birtakım farklılıklarla şekillenmiş olsa da Güney Kore’nin ve Kuzey Kore’nin resmi dilidir.

M.Ö. 1. yüzyılda Budizm ile birlikte Kore’ye gelen Çin alfabesi, burada çok uzun bir zaman kullanılmıştır. 15. yüzyıla gelindiğinde, öğrenilmesi daha kolay bir alfabe ile bilimin ve çağdaşlaşmanın daha çabuk ilerleyeceğine inanan Kral Sejong, bilim adamlarından yeni bir alfabe üzerinde çalışmalarını istemiştir. Sonuçta ortaya çıkan ve Kore’de halen kullanılmakta olan alfabe ‘Hangul’ ya da ‘Hangıl’ adıyla da anılmaktadır. Kore alfabesindeki harflerde yer alan dikey çizgiler ‘insan’ı, yatay çizgiler ‘dünya’yı ve yuvarlak çizgiler ‘cennet’i temsil etmektedir.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Korece Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Korece tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Korece medikal çeviriye ister Korece hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Korece Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Korece Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Korece Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Korece tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Koreceden Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Korece medikal çeviri, Korece tıbbi çeviri, Korece hukuki çeviri, Korece farmasötik çevirisi, Korece teknik çeviri, Korece pazarlama çevirisi, Korece oyun çevirisi, Korece e-ticaret çevirisi, Korece hukuk çevirisi, Korece finans çevirisi, Korece ekonomi çevirisi, Korece otomotiv çevirisi, Korece bankacılık çevirisi, Korece yazılım çevirisi, Korece BT çevirisi, Korece IT çevirisi, Korece reklam çevirisi, Korece broşür çevirisi, Korece tanıtım broşürü çevirisi, Korece patent çevirisi, Korece patent belgesi çevirisi, Korece ruhsat çevirisi, Korece ruhsat belgesi çevirisi, Korece web sitesi çevirisi, Korece medikal ürün kataloğu çevirisi, Korece kullanım kılavuzu çevirisi, Korece kılavuz çevirisi, Korece medikal ürün çevirisi, Korece medikal ürün kılavuzu çevirisi, Korece medikal ürün kataloğu çevirisi, Korece katalog çevirisi, Korece prospektüs çevirisi, Korece vaka sunumu çevirisi, Korece vaka çalışması çevirisi, Korece anlaşma çevirisi, Korece sözleşme çevirisi, Korece kira sözleşmesi çevirisi, Korece şirket sözleşmesi çevirisi, Korece e-ticaret sitesi çevirisi, Korece kılavuz çevirisi, Korece ödev çevirisi, Korece akademik çeviri, Korece akademik makale çevirisi, Korece makale özeti çevirisi, Korece kitap çevirisi, Korece pasaport çevirisi, Korece kimlik çevirisi, Korece belge çevirisi, Korece evrak çevirisi, Korece sağlık raporu çevirisi, Korece hastane raporu çevirisi, Korece nüfus kayıt belgesi çevirisi, Korece nüfus kayıt örneği çevirisi, Korece uygulama çevirisi, Korece mobil uygulama çevirisi, Korece bekarlık belgesi çevirisi, Korece ölüm belgesi çevirisi, Korece evlilik cüzdanı çevirisi, Korece evlilik belgesi çevirisi, Korece hesap dökümü çevirisi, Korece vize belgesi çevirisi, Korece vize belgeleri çevirisi, Korece vize başvuru belgeleri çevirisi, Korece niyet mektubu çevirisi, Korece noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Korece noter onayı, Korece noter onaylı belge çevirisi, Korece noterlik belge çevirisi, Korece mahkeme kararı çevirisi, Korece kanun çevirisi, Korece yönetmelik çevirisi, Korece patent başvurusu çevirisi, Korece vekâletname çevirisi, Korece beyanname çevirisi, Korece mahkeme evrakı çevirisi, Korece haber çevirisi, Korece lisans çevirisi, Korece evlilik cüzdanı çevirisi, Korece ehliyet çevirisi, Korece diploma çevirisi, Korece boşanma belgesi çevirisi, Korece muvafakatname çevirisi, Korece ihtarnameler çevirisi, Korece vasiyetname çevirisi, Korece tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ