DİLLER

KÜRTÇE TERCÜME

KÜRTÇE TERCÜME

Kürtçe, Hint-Avrupa dil ailesi içindeki Hint-İran dillerinin Kuzeybatı İran grubuna ait bir dildir. Çoğunlukla İran, Irak, Türkiye ve Suriye’de yaşayan Kürtler tarafından konuşulmaktadır. Irak’ta kullanılan beş resmî dilden biridir. Toplamda 30 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir.

Genel olarak tek bir dil olarak değil, bir dil grubu olarak incelenir. Kurmanci, Sorani, Leki ve Kelhuri olmak üzere dört ana lehçesi vardır.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Kürtçe Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Kürtçe tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Kürtçe medikal çeviriye ister Kürtçe hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Kürtçe Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Kürtçe Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Kürtçe Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Kürtçe tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Kürtçeden Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Kürtçe medikal çeviri, Kürtçe tıbbi çeviri, Kürtçe hukuki çeviri, Kürtçe farmasötik çevirisi, Kürtçe teknik çeviri, Kürtçe pazarlama çevirisi, Kürtçe oyun çevirisi, Kürtçe e-ticaret çevirisi, Kürtçe hukuk çevirisi, Kürtçe finans çevirisi, Kürtçe ekonomi çevirisi, Kürtçe otomotiv çevirisi, Kürtçe bankacılık çevirisi, Kürtçe yazılım çevirisi, Kürtçe BT çevirisi, Kürtçe IT çevirisi, Kürtçe reklam çevirisi, Kürtçe broşür çevirisi, Kürtçe tanıtım broşürü çevirisi, Kürtçe patent çevirisi, Kürtçe patent belgesi çevirisi, Kürtçe ruhsat çevirisi, Kürtçe ruhsat belgesi çevirisi, Kürtçe web sitesi çevirisi, Kürtçe medikal ürün kataloğu çevirisi, Kürtçe kullanım kılavuzu çevirisi, Kürtçe kılavuz çevirisi, Kürtçe medikal ürün çevirisi, Kürtçe medikal ürün kılavuzu çevirisi, Kürtçe medikal ürün kataloğu çevirisi, Kürtçe katalog çevirisi, Kürtçe prospektüs çevirisi, Kürtçe vaka sunumu çevirisi, Kürtçe vaka çalışması çevirisi, Kürtçe anlaşma çevirisi, Kürtçe sözleşme çevirisi, Kürtçe kira sözleşmesi çevirisi, Kürtçe şirket sözleşmesi çevirisi, Kürtçe e-ticaret sitesi çevirisi, Kürtçe kılavuz çevirisi, Kürtçe ödev çevirisi, Kürtçe akademik çeviri, Kürtçe akademik makale çevirisi, Kürtçe makale özeti çevirisi, Kürtçe kitap çevirisi, Kürtçe pasaport çevirisi, Kürtçe kimlik çevirisi, Kürtçe belge çevirisi, Kürtçe evrak çevirisi, Kürtçe sağlık raporu çevirisi, Kürtçe hastane raporu çevirisi, Kürtçe nüfus kayıt belgesi çevirisi, Kürtçe nüfus kayıt örneği çevirisi, Kürtçe uygulama çevirisi, Kürtçe mobil uygulama çevirisi, Kürtçe bekarlık belgesi çevirisi, Kürtçe ölüm belgesi çevirisi, Kürtçe evlilik cüzdanı çevirisi, Kürtçe evlilik belgesi çevirisi, Kürtçe hesap dökümü çevirisi, Kürtçe vize belgesi çevirisi, Kürtçe vize belgeleri çevirisi, Kürtçe vize başvuru belgeleri çevirisi, Kürtçe niyet mektubu çevirisi, Kürtçe noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Kürtçe noter onayı, Kürtçe noter onaylı belge çevirisi, Kürtçe noterlik belge çevirisi, Kürtçe mahkeme kararı çevirisi, Kürtçe kanun çevirisi, Kürtçe yönetmelik çevirisi, Kürtçe patent başvurusu çevirisi, Kürtçe vekâletname çevirisi, Kürtçe beyanname çevirisi, Kürtçe mahkeme evrakı çevirisi, Kürtçe haber çevirisi, Kürtçe lisans çevirisi, Kürtçe evlilik cüzdanı çevirisi, Kürtçe ehliyet çevirisi, Kürtçe diploma çevirisi, Kürtçe boşanma belgesi çevirisi, Kürtçe muvafakatname çevirisi, Kürtçe ihtarnameler çevirisi, Kürtçe vasiyetname çevirisi, Kürtçe tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ