DİLLER

TÜRKMENCE TERCÜME

TÜRKMENCE TERCÜME

Türkmence, Türk dilleri ailesindeki Şaz Türkçesinin Oğuz dil grubunda yer alır. Yaklaşık 7 milyon kişinin ana dilidir. Rusya, İran, Özbekistan ve Afganistan’da da konuşulmaktadır. Türkiye Türkçesi ile en çok benzerlik gösteren dillerden biridir.

Önceleri Arap harfleriyle yazılan Türkmen alfabesinde 1929 yılından itibaren Latin harfleri kullanılmaya başlanmıştır. 1940 yılında Rus etkisine girilmesiyle birlikte ise Kiril alfabesi kullanılmaya başlanmıştır. 1991’de bağımsızlığını elde eden Türkmenistan, 1993 yılında tekrar Latin harflerinin kullanılmasına karar vermiş ve bu karar 1996 yılında resmen uygulanmaya başlamıştır. Afganistan ve İran gibi ülkelerde Türkmence halen Arap harfleriyle yazılmaktadır.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Türkmence Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Türkmence tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Türkmence medikal çeviriye ister Türkmence hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Türkmence Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Türkmence Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Türkmence Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Türkmence tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Türkmenceden Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Türkmence medikal çeviri, Türkmence tıbbi çeviri, Türkmence hukuki çeviri, Türkmence farmasötik çevirisi, Türkmence teknik çeviri, Türkmence pazarlama çevirisi, Türkmence oyun çevirisi, Türkmence e-ticaret çevirisi, Türkmence hukuk çevirisi, Türkmence finans çevirisi, Türkmence ekonomi çevirisi, Türkmence otomotiv çevirisi, Türkmence bankacılık çevirisi, Türkmence yazılım çevirisi, Türkmence BT çevirisi, Türkmence IT çevirisi, Türkmence reklam çevirisi, Türkmence broşür çevirisi, Türkmence tanıtım broşürü çevirisi, Türkmence patent çevirisi, Türkmence patent belgesi çevirisi, Türkmence ruhsat çevirisi, Türkmence ruhsat belgesi çevirisi, Türkmence web sitesi çevirisi, Türkmence medikal ürün kataloğu çevirisi, Türkmence kullanım kılavuzu çevirisi, Türkmence kılavuz çevirisi, Türkmence medikal ürün çevirisi, Türkmence medikal ürün kılavuzu çevirisi, Türkmence medikal ürün kataloğu çevirisi, Türkmence katalog çevirisi, Türkmence prospektüs çevirisi, Türkmence vaka sunumu çevirisi, Türkmence vaka çalışması çevirisi, Türkmence anlaşma çevirisi, Türkmence sözleşme çevirisi, Türkmence kira sözleşmesi çevirisi, Türkmence şirket sözleşmesi çevirisi, Türkmence e-ticaret sitesi çevirisi, Türkmence kılavuz çevirisi, Türkmence ödev çevirisi, Türkmence akademik çeviri, Türkmence akademik makale çevirisi, Türkmence makale özeti çevirisi, Türkmence kitap çevirisi, Türkmence pasaport çevirisi, Türkmence kimlik çevirisi, Türkmence belge çevirisi, Türkmence evrak çevirisi, Türkmence sağlık raporu çevirisi, Türkmence hastane raporu çevirisi, Türkmence nüfus kayıt belgesi çevirisi, Türkmence nüfus kayıt örneği çevirisi, Türkmence uygulama çevirisi, Türkmence mobil uygulama çevirisi, Türkmence bekarlık belgesi çevirisi, Türkmence ölüm belgesi çevirisi, Türkmence evlilik cüzdanı çevirisi, Türkmence evlilik belgesi çevirisi, Türkmence hesap dökümü çevirisi, Türkmence vize belgesi çevirisi, Türkmence vize belgeleri çevirisi, Türkmence vize başvuru belgeleri çevirisi, Türkmence niyet mektubu çevirisi, Türkmence noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Türkmence noter onayı, Türkmence noter onaylı belge çevirisi, Türkmence noterlik belge çevirisi, Türkmence mahkeme kararı çevirisi, Türkmence kanun çevirisi, Türkmence yönetmelik çevirisi, Türkmence patent başvurusu çevirisi, Türkmence vekâletname çevirisi, Türkmence beyanname çevirisi, Türkmence mahkeme evrakı çevirisi, Türkmence haber çevirisi, Türkmence lisans çevirisi, Türkmence evlilik cüzdanı çevirisi, Türkmence ehliyet çevirisi, Türkmence diploma çevirisi, Türkmence boşanma belgesi çevirisi, Türkmence muvafakatname çevirisi, Türkmence ihtarnameler çevirisi, Türkmence vasiyetname çevirisi, Türkmence tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ