DİLLER

UKRAYNACA TERCÜME

UKRAYNACA TERCÜME

Dünya üzerinde yaklaşık 35 milyon kişinin ana dili olan Ukraynaca, Hint-Avrupa dil ailesine aittir. Rusça ve Belarusçanın da dâhil olduğu Doğu Slav dil grubunun içinde yer alır. Ukrayna’nın resmi dilidir. Güneydoğu, Güneybatı ve Kuzey gibi farklı bölgelere ayrılmakla birlikte, bu lehçeler de kendi içlerinde farklı başlıklar altında daha küçük bölgelere ayrılmaktadırlar.

Ukraynaca ayrıca Romanya, Bosna-Hersek, Sırbistan, Hırvatistan, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Brezilya ve Kanada gibi ülkelerde de konuşulmaktadır. Bunu da hesaba kattığımızda, Ukraynacanın dünyada 40 milyondan fazla kişi tarafından konuşulduğunu görüyoruz.

Temelinde Kiril alfabesi olan Ukrayna alfabesinde 33 harf ve 38 ses birimi bulunur. Yıllar içinde kimi harfler çıkarılmış, kimi harfler eklenmiş ve yazım kurallarında pek çok değişiklikler yapılmıştır. Ukrayna alfabesi yazım kuralları ile ilgili son düzenleme 1990 yılında yayımlanmıştır.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Ukraynaca Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Ukraynaca tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Ukraynaca medikal çeviriye ister Ukraynaca hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Ukraynaca Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Ukraynaca Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Ukraynaca Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Ukraynaca tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Ukraynacadan Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Ukraynaca medikal çeviri, Ukraynaca tıbbi çeviri, Ukraynaca hukuki çeviri, Ukraynaca farmasötik çevirisi, Ukraynaca teknik çeviri, Ukraynaca pazarlama çevirisi, Ukraynaca oyun çevirisi, Ukraynaca e-ticaret çevirisi, Ukraynaca hukuk çevirisi, Ukraynaca finans çevirisi, Ukraynaca ekonomi çevirisi, Ukraynaca otomotiv çevirisi, Ukraynaca bankacılık çevirisi, Ukraynaca yazılım çevirisi, Ukraynaca BT çevirisi, Ukraynaca IT çevirisi, Ukraynaca reklam çevirisi, Ukraynaca broşür çevirisi, Ukraynaca tanıtım broşürü çevirisi, Ukraynaca patent çevirisi, Ukraynaca patent belgesi çevirisi, Ukraynaca ruhsat çevirisi, Ukraynaca ruhsat belgesi çevirisi, Ukraynaca web sitesi çevirisi, Ukraynaca medikal ürün kataloğu çevirisi, Ukraynaca kullanım kılavuzu çevirisi, Ukraynaca kılavuz çevirisi, Ukraynaca medikal ürün çevirisi, Ukraynaca medikal ürün kılavuzu çevirisi, Ukraynaca medikal ürün kataloğu çevirisi, Ukraynaca katalog çevirisi, Ukraynaca prospektüs çevirisi, Ukraynaca vaka sunumu çevirisi, Ukraynaca vaka çalışması çevirisi, Ukraynaca anlaşma çevirisi, Ukraynaca sözleşme çevirisi, Ukraynaca kira sözleşmesi çevirisi, Ukraynaca şirket sözleşmesi çevirisi, Ukraynaca e-ticaret sitesi çevirisi, Ukraynaca kılavuz çevirisi, Ukraynaca ödev çevirisi, Ukraynaca akademik çeviri, Ukraynaca akademik makale çevirisi, Ukraynaca makale özeti çevirisi, Ukraynaca kitap çevirisi, Ukraynaca pasaport çevirisi, Ukraynaca kimlik çevirisi, Ukraynaca belge çevirisi, Ukraynaca evrak çevirisi, Ukraynaca sağlık raporu çevirisi, Ukraynaca hastane raporu çevirisi, Ukraynaca nüfus kayıt belgesi çevirisi, Ukraynaca nüfus kayıt örneği çevirisi, Ukraynaca uygulama çevirisi, Ukraynaca mobil uygulama çevirisi, Ukraynaca bekarlık belgesi çevirisi, Ukraynaca ölüm belgesi çevirisi, Ukraynaca evlilik cüzdanı çevirisi, Ukraynaca evlilik belgesi çevirisi, Ukraynaca hesap dökümü çevirisi, Ukraynaca vize belgesi çevirisi, Ukraynaca vize belgeleri çevirisi, Ukraynaca vize başvuru belgeleri çevirisi, Ukraynaca niyet mektubu çevirisi, Ukraynaca noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Ukraynaca noter onayı, Ukraynaca noter onaylı belge çevirisi, Ukraynaca noterlik belge çevirisi, Ukraynaca mahkeme kararı çevirisi, Ukraynaca kanun çevirisi, Ukraynaca yönetmelik çevirisi, Ukraynaca patent başvurusu çevirisi, Ukraynaca vekâletname çevirisi, Ukraynaca beyanname çevirisi, Ukraynaca mahkeme evrakı çevirisi, Ukraynaca haber çevirisi, Ukraynaca lisans çevirisi, Ukraynaca evlilik cüzdanı çevirisi, Ukraynaca ehliyet çevirisi, Ukraynaca diploma çevirisi, Ukraynaca boşanma belgesi çevirisi, Ukraynaca muvafakatname çevirisi, Ukraynaca ihtarnameler çevirisi, Ukraynaca vasiyetname çevirisi, Ukraynaca tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ