DİLLER

İTALYANCA TERCÜME

İTALYANCA TERCÜME

Hint-Avrupa dil ailesinin Romen dilleri alt grubuna ait olan İtalyanca, Latinceye en çok sadık kalmış dillerden biridir. İtalya, İsviçre, San Marino ve Vatikan’da resmî dildir. Çoğunluğu ana dil olmak üzere, yaklaşık 90 milyon insan tarafından konuşulmaktadır.

İtalyan alfabesi 21 harften oluşmaktadır. Sözcüklerin neredeyse tamamının sesli harfle bitiyor olması, İtalyancaya melodik bir nitelik kazandırmaktadır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ve online eğitim şanslarının artmasıyla birlikte İtalyanca öğrenenlerin sayısı her geçen gün büyük bir hızla artmaktadır.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel İtalyanca Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe İtalyanca tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster İtalyanca medikal çeviriye ister İtalyanca hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel İtalyanca Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

İtalyanca Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak İtalyanca Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe İtalyanca tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

İtalyancadan Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: İtalyanca medikal çeviri, İtalyanca tıbbi çeviri, İtalyanca hukuki çeviri, İtalyanca farmasötik çevirisi, İtalyanca teknik çeviri, İtalyanca pazarlama çevirisi, İtalyanca oyun çevirisi, İtalyanca e-ticaret çevirisi, İtalyanca hukuk çevirisi, İtalyanca finans çevirisi, İtalyanca ekonomi çevirisi, İtalyanca otomotiv çevirisi, İtalyanca bankacılık çevirisi, İtalyanca yazılım çevirisi, İtalyanca BT çevirisi, İtalyanca IT çevirisi, İtalyanca reklam çevirisi, İtalyanca broşür çevirisi, İtalyanca tanıtım broşürü çevirisi, İtalyanca patent çevirisi, İtalyanca patent belgesi çevirisi, İtalyanca ruhsat çevirisi, İtalyanca ruhsat belgesi çevirisi, İtalyanca web sitesi çevirisi, İtalyanca medikal ürün kataloğu çevirisi, İtalyanca kullanım kılavuzu çevirisi, İtalyanca kılavuz çevirisi, İtalyanca medikal ürün çevirisi, İtalyanca medikal ürün kılavuzu çevirisi, İtalyanca medikal ürün kataloğu çevirisi, İtalyanca katalog çevirisi, İtalyanca prospektüs çevirisi, İtalyanca vaka sunumu çevirisi, İtalyanca vaka çalışması çevirisi, İtalyanca anlaşma çevirisi, İtalyanca sözleşme çevirisi, İtalyanca kira sözleşmesi çevirisi, İtalyanca şirket sözleşmesi çevirisi, İtalyanca e-ticaret sitesi çevirisi, İtalyanca kılavuz çevirisi, İtalyanca ödev çevirisi, İtalyanca akademik çeviri, İtalyanca akademik makale çevirisi, İtalyanca makale özeti çevirisi, İtalyanca kitap çevirisi, İtalyanca pasaport çevirisi, İtalyanca kimlik çevirisi, İtalyanca belge çevirisi, İtalyanca evrak çevirisi, İtalyanca sağlık raporu çevirisi, İtalyanca hastane raporu çevirisi, İtalyanca nüfus kayıt belgesi çevirisi, İtalyanca nüfus kayıt örneği çevirisi, İtalyanca uygulama çevirisi, İtalyanca mobil uygulama çevirisi, İtalyanca bekarlık belgesi çevirisi, İtalyanca ölüm belgesi çevirisi, İtalyanca evlilik cüzdanı çevirisi, İtalyanca evlilik belgesi çevirisi, İtalyanca hesap dökümü çevirisi, İtalyanca vize belgesi çevirisi, İtalyanca vize belgeleri çevirisi, İtalyanca vize başvuru belgeleri çevirisi, İtalyanca niyet mektubu çevirisi, İtalyanca noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, İtalyanca noter onayı, İtalyanca noter onaylı belge çevirisi, İtalyanca noterlik belge çevirisi, İtalyanca mahkeme kararı çevirisi, İtalyanca kanun çevirisi, İtalyanca yönetmelik çevirisi, İtalyanca patent başvurusu çevirisi, İtalyanca vekâletname çevirisi, İtalyanca beyanname çevirisi, İtalyanca mahkeme evrakı çevirisi, İtalyanca haber çevirisi, İtalyanca lisans çevirisi, İtalyanca evlilik cüzdanı çevirisi, İtalyanca ehliyet çevirisi, İtalyanca diploma çevirisi, İtalyanca boşanma belgesi çevirisi, İtalyanca muvafakatname çevirisi, İtalyanca ihtarnameler çevirisi, İtalyanca vasiyetname çevirisi, İtalyanca tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ