ALT YAZI ÇEVİRİSİ

Film ve belgeseller için alt yazı çevirisi hizmetimizin yanı sıra firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacak tanıtım veya reklam filmlerinizi daha etkili hale getirmek üzere alt yazılarınızı oluşturuyoruz. Alt yazı tercümesi yaparken veya alt yazı oluştururken farklı bilgisayar destekli çeviri programları kullanıyoruz. Bu sayede alt yazı çevirisi ve dublaj çevirisi hizmeti sunarken oluşabilecek hataları, tutarsızlıkları ve eksiklikleri daha hızlı ve kolay şekilde ortadan kaldırabiliyoruz. Müşterilerimize hatasız ve kaliteli alt yazı çevirisi ve dublaj çevirisi hizmetleri sunmayı bu şekilde garantileyebiliyoruz.

Alt yazı çevirisi, oldukça kapsamlı ve farklı beceriler gerektiren bir çeviri hizmeti alanıdır. Kaliteli alt yazı çevirisi yapmak özellikle bu alanda tecrübeli olmayı gerektirir. Alt yazı çeviri hizmetleri sunulurken bir yandan içeriğin orijinaliyle olan bağı korunması diğer yandan da hedef kültürün dikkate alınması gerekir. Alt yazının hitap edeceği kitlenin sosyokültürel özellikleri de göz önünde bulundurulur ancak yerelleştirmeden çoğunlukla uzak durularak kaynak materyaldeki kültürel özelliklerin kaybolmamasına dikkat edilir. Aynı zamanda alt yazının verilen alt yazı boşluğuna sığdırılması ve kolay anlaşılır olması önemlidir, çünkü izleyicinin alt yazıyı saniyeler içinde okuması beklenir. Dolayısıyla alt yazı tercümesi; tecrübe ve özenli çalışma gerektiren bir çeviri hizmeti türüdür.

Alt yazı çeviri fiyatları; yapılacak işin hacmine, konusuna, diline ve içeriğin yoğunluğuna göre farklılık gösterir. Alt yazı çeviri ücretleri konusunda bize telefon veya e-posta ile ulaşarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Alt yazı çevirisi için size hızlı çeviri hizmeti sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. HeliCo Tercüme olarak talebe uygun şekilde işitme engelliler için alt yazı çevirisi hizmeti de sunuyoruz. Alt yazı çevirisi alanında kaliteli çeviri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

BAZI REFERANSLARIMIZ

Fiyat Teklifi Alın

Neden HeliCo?

Profesyonel çeviri ekibimiz, proje yöneticilerimiz ve kullandığımız gelişmiş çeviri teknolojileri ile verdiğimiz hizmetler sayesinde dünyaya açılın.

  • Ulaşılabilirlik ve hızlı cevap alma
  • En iyi tercümanlar, redaktörler ve editörler
  • Uygun fiyatlarda kolayca hizmet alma ve gönül rahatlığı
  • Kalite kontroller ve sürekli şirket içi eğitimlerle yüksek kaliteli hizmet
  • Süreç takibi yapma ve tüm süreçler üzerinden kontrol sahibi olma imkânı
  • Aracısız ve doğrudan hizmet sayesinde düşük maliyet ve zamandan kazanç