Ekibimiz

CEO ve Kurucu Ortak
Burcu Demirörs
Kariyerine çevirmen ve simultane tercüman olarak başlayan Burcu, şirketin kurumsal yapısını yönetir, yeni hedefler ve stratejiler belirler ve mevcut gidişatı denetler. Otomasyonu ve insan dokunuşunu bir araya getirmeye büyük önem verir.
Operasyon ve Finans Yöneticisi, Kurucu Ortak
Rasim Esen
Rasim, HeliCo Tercüme’nin kurucu ortaklarından biridir. Operasyonu ve karlılığı yönetme sorumluluğunu üstlenir, yıllık şirket stratejileri doğrultusunda hizmet standartlarına uyum sağlanıp sağlanmadığını denetler. Çözüm odaklı bir yaklaşıma sahiptir.
Proje Koordinatörü
Göksun Kocagöz
Göksun, müşterileri ve Proje Yönetimi Ekibini yönetmekten ve yönetilmesi zor projelerde Proje Yönetimi Ekibini yönlendirmekten sorumludur. Çözüm odaklı yapısı sayesinde hiçbir konuyu çözümsüz bırakmaz.
Proje Koordinatörü
Özlem Gerguş
Özlem, sorumluluğundaki müşterilerin yönetimini denetler ve Proje Yönetim Ekibine liderlik eder. Öncü yaklaşımıyla harika işlere imza atar. Karmaşık müşteri talepleri için net teklifler oluşturma konusundaki uzmanlığıyla da tanınır.
Proje Yöneticisi
Cansu Akyol
Cansu, sorumluluğundaki projeleri yönetmekten sorumludur. Müşteriler, kurum içi Kalite Güvencesi Ekibi ve proje bazlı çevirmen ekipleri arasındaki iletişimin kesintisiz olmasını sağlar. İşine gösterdiği disiplinli yaklaşımı onu farklı kılar.
Proje Yöneticisi
Simay Girgin
Simay, projelerin başlatılmasından başarılı bir şekilde tamamlanmasına kadar olan sürecin tamamını yönetir. Birçok kişiyle sağlıklı ilişkiler kurma konusunda oldukça iyidir. Sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmesi, ortaya koyduğu işlere yansır.
Proje Yöneticisi
Süleyman Burçakoğlu
HeliCo'ya katıldığı günden beri Süleyman; müşterilerimiz, Uzman Çevirmenlerimiz ve serbest çalışanlarımız arasında güçlü bir köprü oluşturarak oldukça önemli bir rol üstlenir. Çözüm bulma yeteneğiyle başarılı projelere imza atar.
Uzman Çevirmen
Zeliha Akgün
Zeliha; revizyon, spot-check ve kalite kontrolü çalışmaları gerçekleştirerek hizmetlerimizin kalitesini güvenceye alır. Almanca, İngilizce ve Türkçe dillerinde uzman olan Zeliha, özellikle pazarlama metinlerindeki titiz çalışmalarıyla öne çıkar.
Uzman Çevirmen
Tayfun Akın
Tayfun, çevirmen ekibimize liderlik ederek proje talimatlarına uyulduğundan emin olur. Dili adeta bir pilot veya kaptan gibi yönlendiren yetenekli bir dil uzmanıdır. Özellikle teknik metinleri derinlemesine incelemekten keyif alır.
Uzman Çevirmen
Berkay Fidan
Berkay, otomotiv çevirisi ve oyun yerelleştirmesi hizmetlerindeki uzmanlığıyla bilinir. Her göreve kararlılıkla yaklaşarak karşısına çıkan zorlukları aşmakta başarılıdır. Espritüel kişiliği sayesinde içinde bulunduğu ortamı neşelendirir.
Çalışan Yöneticisi
Denizsu Nurata
Denizsu, dil uzmanlarıyla iletişime geçer ve etkinliklerde Tercüme Koordinatörü olarak görev alır. Dil uzmanlarının deneyimleri sayesinde dünyayı daha geniş bir perspektiften gördüklerini düşündüğü için iletişimlerinde bunun değerini göz ardı etmez.
Editöryal Yönetici
Gamze Korkmaz
Gamze; çeşitli dokümanlar hazırlamak, web sitelerini SEO uyumlu hale getirmek ve sosyal medya gönderileri hazırlamaktan sorumludur. Her zaman en iyisini sunmak için çaba gösterir ve tasarım oluşturmanın yaratım sürecinden oldukça keyif alır.
HEMEN ARA TEKLİF AL