MAKALE YAZMA

Makale yazma hizmeti; ihtiyaç duyulan alanda ve dilde, özgün ifadeler ve yaratıcılık becerileri kullanılarak kitap, dergi ve internet sitesi gibi farklı platformlar için makale oluşturma hizmetimizdir. Makale yazma hizmeti, çeviri hizmetiyle benzer şekilde doğru dil bilgisi, sözcük kullanımı ve format düzenleme bilgisinin yanı sıra çoğu alanda çeviri yapmanın gerekliliklerinden tamamen bağımsız olarak büyük ölçüde yaratıcı olmayı da gerektirir. Yaratıcılık ve üstün dil hakimiyeti ile kaleme alınan makalelerde kullanılan cümleler tamamen özgün olmalıdır. Bizden bu hizmeti aldığınızda intihalden kesinlikle uzak durarak belirlenen konu ve hedef kitle doğrultusunda, istenen dilde ve türde özgün makaleler oluştururuz.

Ekibimizdeki makale yazarları dilbilgisine tamamen hakimdir ve makale yazdıkları dili ustalıkla kullanırlar. Oluşturulan yazının hedef kitleye tam anlamıyla hitap edebilmesi, okuyucunun yazıyı okumakta ve anlamakta güçlük çekmemesi ve makalenin belirli formatlara uyması için bu özellikler makale yazarlarımızın olmazsa olmazlarıdır.

İnternetin dünyanın en ücra köşelerine kadar ulaştığı çağımızda makale yazma hizmeti büyük rağbet görüyor. İnternette iyi bir konum edinmeye çalışan kişi ve şirketler, amacına uygun ve işlevsel makaleler sayesinde internetteki varlıklarını artırabiliyor ve bu sayede ulaşmak istedikleri hedeflere adım adım yaklaşıyorlar. Artık büyük çoğunluğu internet platformlarında yayınlanmak için yazılan makaleler, belirli algoritmalara uygun ve kullanıcı deneyimlerine göre ilgi çekici olma amacıyla belli başlı kurallara tabidir. Örneğin bir web sitesinde yayınlanacak makalenin arama sonuçlarında üst sıralarda görülmesi için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) yöntemi kullanırız. Farklı testlerden geçerek ekibimize katılan makale yazarlarımız, SEO dahil olmak üzere bu yöntemleri nasıl etkin şekilde kullanacaklarını bilirler. Dolayısıyla talepleriniz doğrultusunda istediğiniz kriterleri içeren SEO uyumlu makaleler de yazabiliriz.

Makale yazma hizmeti aynı zamanda müşterilerin çeşitli taleplerine göre tıbbi, akademik, hukuki gibi farklı alanlarda ya da haber yazısı ve blog yazısı gibi farklı amaçlara hizmet edecek şekilde de hazırlanabilir. Makalenin amacı değiştikçe makale yazarken kullanılan dil ve ifadeler de bu doğrultuda farklılık gösterir. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde anladıktan sonra işinizi bir proje haline getirmek üzere talimatlar dosyası oluşturur, bunu ekibimizdeki size en uygun makale yazarımızla paylaşırız. İstediğiniz zaman işinizdeki ilerlemeyi öğrenebilirsiniz. Profesyonel makale yazarlarımızı istediğiniz türde makale yazma konusunda yeterli tecrübeye sahip, istediğiniz alanda dili en iyi şekilde kullanabilen yazarlardan seçerek size en iyi hizmeti vermek için çalışırız.

Makale yazma hizmeti hakkında bilgi almak, taleplerinizi iletmek ve teklif almak için çeşitli iletişim kanallarımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BAZI REFERANSLARIMIZ

Fiyat Teklifi Alın

Neden HeliCo?

Profesyonel çeviri ekibimiz, proje yöneticilerimiz ve kullandığımız gelişmiş çeviri teknolojileri ile verdiğimiz hizmetler sayesinde dünyaya açılın.

  • Ulaşılabilirlik ve hızlı cevap alma
  • En iyi tercümanlar, redaktörler ve editörler
  • Uygun fiyatlarda kolayca hizmet alma ve gönül rahatlığı
  • Kalite kontroller ve sürekli şirket içi eğitimlerle yüksek kaliteli hizmet
  • Süreç takibi yapma ve tüm süreçler üzerinden kontrol sahibi olma imkânı
  • Aracısız ve doğrudan hizmet sayesinde düşük maliyet ve zamandan kazanç