DİLLER

DANCA TERCÜME

DANCA TERCÜME

Danca (Dansk), Danimarka’da konuşulan ve Kuzey Cermen dil ailesine ait olan bir dildir. Danca, İskandinav dillerinin ortak çıkış noktası sayılan Eksi Norssup dilinden 13. yüzyılda ayrılmıştır ve 16. yüzyılda bağımsız bir dil olarak gelişimine başlamıştır.

Danca çoğunlukla Danimarka, Faroe Adaları, Grönland, İzlanda ve Almanya’nın Danimarka sınırlarında yaşayan kişiler tarafından konuşulur. Dünya üzerinde toplam Danca konuşan kişi sayısı 6 milyona yakındır. Danca Danimarka, Faroe Adaları, Avrupa Birliği ve İskandinav Kurulu’nun resmi dillerinden biridir.

Dancanın alfabesinde 29 harf bulunur ve bunların arasından C, Q, W, X ve Z harfleri yalnızca yabancı dillerden alınan kelimelerin yazımında kullanılır.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Danca Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Danca tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Danca medikal çeviriye ister Danca hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Danca Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Danca Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Danca Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Danca tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Dancadan Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Danca medikal çeviri, Danca tıbbi çeviri, Danca hukuki çeviri, Danca farmasötik çevirisi, Danca teknik çeviri, Danca pazarlama çevirisi, Danca oyun çevirisi, Danca e-ticaret çevirisi, Danca hukuk çevirisi, Danca finans çevirisi, Danca ekonomi çevirisi, Danca otomotiv çevirisi, Danca bankacılık çevirisi, Danca yazılım çevirisi, Danca BT çevirisi, Danca IT çevirisi, Danca reklam çevirisi, Danca broşür çevirisi, Danca tanıtım broşürü çevirisi, Danca patent çevirisi, Danca patent belgesi çevirisi, Danca ruhsat çevirisi, Danca ruhsat belgesi çevirisi, Danca web sitesi çevirisi, Danca medikal ürün kataloğu çevirisi, Danca kullanım kılavuzu çevirisi, Danca kılavuz çevirisi, Danca medikal ürün çevirisi, Danca medikal ürün kılavuzu çevirisi, Danca medikal ürün kataloğu çevirisi, Danca katalog çevirisi, Danca prospektüs çevirisi, Danca vaka sunumu çevirisi, Danca vaka çalışması çevirisi, Danca anlaşma çevirisi, Danca sözleşme çevirisi, Danca kira sözleşmesi çevirisi, Danca şirket sözleşmesi çevirisi, Danca e-ticaret sitesi çevirisi, Danca kılavuz çevirisi, Danca ödev çevirisi, Danca akademik çeviri, Danca akademik makale çevirisi, Danca makale özeti çevirisi, Danca kitap çevirisi, Danca pasaport çevirisi, Danca kimlik çevirisi, Danca belge çevirisi, Danca evrak çevirisi, Danca sağlık raporu çevirisi, Danca hastane raporu çevirisi, Danca nüfus kayıt belgesi çevirisi, Danca nüfus kayıt örneği çevirisi, Danca uygulama çevirisi, Danca mobil uygulama çevirisi, Danca bekarlık belgesi çevirisi, Danca ölüm belgesi çevirisi, Danca evlilik cüzdanı çevirisi, Danca evlilik belgesi çevirisi, Danca hesap dökümü çevirisi, Danca vize belgesi çevirisi, Danca vize belgeleri çevirisi, Danca vize başvuru belgeleri çevirisi, Danca niyet mektubu çevirisi, Danca noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Danca noter onayı, Danca noter onaylı belge çevirisi, Danca noterlik belge çevirisi, Danca mahkeme kararı çevirisi, Danca kanun çevirisi, Danca yönetmelik çevirisi, Danca patent başvurusu çevirisi, Danca vekâletname çevirisi, Danca beyanname çevirisi, Danca mahkeme evrakı çevirisi, Danca haber çevirisi, Danca lisans çevirisi, Danca evlilik cüzdanı çevirisi, Danca ehliyet çevirisi, Danca diploma çevirisi, Danca boşanma belgesi çevirisi, Danca muvafakatname çevirisi, Danca ihtarnameler çevirisi, Danca vasiyetname çevirisi, Danca tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ