DİLLER

BULGARCA TERCÜME

BULGARCA TERCÜME

Bulgarca, Bulgaristan’ın resmi dilidir ve Hint-Avrupa dil ailesinden Güney Slav dillerine bağlıdır. Tarihi 9. yüzyıl kadar eskilere dayanan Bulgarca, sistemli ve düzenli bir şekilde yazıya geçirilen ilk Slav dilidir. Doğu ve Güney Doğu Avrupa’da bulunan birçok ülkede ve Türkiye’nin belirli kısımlarında Bulgarca konuşulur. Bulgarca konuşan kişi sayısı toplamda 12 milyondur. Kiril alfabesi ile yazılan Bulgarcada toplamda otuz harf bulunmaktadır.

Her yıl 24 Mayıs’ta Bulgar halkı Bulgarca dilini ve bağlantılı olarak kültürünü kutlarken bu gün aynı zamanda Bulgar Ortodoks Kilisesinin Kiril alfabesini oluşturan atalarını andıkları gündür.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Bulgarca Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Bulgarca tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Bulgarca medikal çeviriye ister Bulgarca hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Bulgarca Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Bulgarca Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Bulgarca Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Bulgarca tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Bulgarcadan Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Bulgarca medikal çeviri, Bulgarca tıbbi çeviri, Bulgarca hukuki çeviri, Bulgarca farmasötik çevirisi, Bulgarca teknik çeviri, Bulgarca pazarlama çevirisi, Bulgarca oyun çevirisi, Bulgarca e-ticaret çevirisi, Bulgarca hukuk çevirisi, Bulgarca finans çevirisi, Bulgarca ekonomi çevirisi, Bulgarca otomotiv çevirisi, Bulgarca bankacılık çevirisi, Bulgarca yazılım çevirisi, Bulgarca BT çevirisi, Bulgarca IT çevirisi, Bulgarca reklam çevirisi, Bulgarca broşür çevirisi, Bulgarca tanıtım broşürü çevirisi, Bulgarca patent çevirisi, Bulgarca patent belgesi çevirisi, Bulgarca ruhsat çevirisi, Bulgarca ruhsat belgesi çevirisi, Bulgarca web sitesi çevirisi, Bulgarca medikal ürün kataloğu çevirisi, Bulgarca kullanım kılavuzu çevirisi, Bulgarca kılavuz çevirisi, Bulgarca medikal ürün çevirisi, Bulgarca medikal ürün kılavuzu çevirisi, Bulgarca medikal ürün kataloğu çevirisi, Bulgarca katalog çevirisi, Bulgarca prospektüs çevirisi, Bulgarca vaka sunumu çevirisi, Bulgarca vaka çalışması çevirisi, Bulgarca anlaşma çevirisi, Bulgarca sözleşme çevirisi, Bulgarca kira sözleşmesi çevirisi, Bulgarca şirket sözleşmesi çevirisi, Bulgarca e-ticaret sitesi çevirisi, Bulgarca kılavuz çevirisi, Bulgarca ödev çevirisi, Bulgarca akademik çeviri, Bulgarca akademik makale çevirisi, Bulgarca makale özeti çevirisi, Bulgarca kitap çevirisi, Bulgarca pasaport çevirisi, Bulgarca kimlik çevirisi, Bulgarca belge çevirisi, Bulgarca evrak çevirisi, Bulgarca sağlık raporu çevirisi, Bulgarca hastane raporu çevirisi, Bulgarca nüfus kayıt belgesi çevirisi, Bulgarca nüfus kayıt örneği çevirisi, Bulgarca uygulama çevirisi, Bulgarca mobil uygulama çevirisi, Bulgarca bekarlık belgesi çevirisi, Bulgarca ölüm belgesi çevirisi, Bulgarca evlilik cüzdanı çevirisi, Bulgarca evlilik belgesi çevirisi, Bulgarca hesap dökümü çevirisi, Bulgarca vize belgesi çevirisi, Bulgarca vize belgeleri çevirisi, Bulgarca vize başvuru belgeleri çevirisi, Bulgarca niyet mektubu çevirisi, Bulgarca noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Bulgarca noter onayı, Bulgarca noter onaylı belge çevirisi, Bulgarca noterlik belge çevirisi, Bulgarca mahkeme kararı çevirisi, Bulgarca kanun çevirisi, Bulgarca yönetmelik çevirisi, Bulgarca patent başvurusu çevirisi, Bulgarca vekâletname çevirisi, Bulgarca beyanname çevirisi, Bulgarca mahkeme evrakı çevirisi, Bulgarca haber çevirisi, Bulgarca lisans çevirisi, Bulgarca evlilik cüzdanı çevirisi, Bulgarca ehliyet çevirisi, Bulgarca diploma çevirisi, Bulgarca boşanma belgesi çevirisi, Bulgarca muvafakatname çevirisi, Bulgarca ihtarnameler çevirisi, Bulgarca vasiyetname çevirisi, Bulgarca tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ