YEMİNLİ ÇEVİRİ

Noter onayı gerektiren belgelerinizin yeminli çevirisi, yeminli çevirmenlerimiz tarafından yapılır. Belgelerinizin çevirisi yapıldıktan sonra belgeye çevirinin hatasız ve eksiksiz olarak yapıldığına dair bir ibare eklenir. Bu ibarenin altında yeminli tercümanın bilgileri ve imzası bulunur. Bu ibare ve imza, belgelerinizin yorumsuz ve aslına uygun şekilde çevrildiğini gösterir. Noter onayına uygun şekilde hazırlanan belgeleriniz, ilgili noter tarafından tasdik edilir. Böylece noterlik belgenizin çevirisi resmi işlemlerde kullanıma hazır olur. Noter onaylı çeviriye ihtiyacınız varsa bizimle çalışarak belgelerinizin doğru ve eksiksiz şekilde çevrildiğinden emin olabilirsiniz.

Noterler, sadece birlikte çalışmayı kabul ettikleri ve onayladıkları yeminli tercümanın tercümesini tasdik edebilirler. Bu sebeple örneğin daha önce tercüme ettirdiğiniz evrakınızın noter onayını tercümanı tanımayan veya farklı şehirdeki bir notere onaylatamazsınız. Ayrıca yeminli çeviriye ihtiyaç duyacaksanız yeterli süreyi ayırmanızı tavsiye ederiz. Noterlerin yalnızca hafta içi çalıştığı unutulmamalıdır. Hem çevirinin alacağı süreyi hem de diline bağlı olarak yeminli çeviri fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeminli çeviri yapılacak belgeler başlıca şu şekilde sıralanabilir: Diploma çevirisi, evlilik cüzdanı çevirisi, pasaport çevirisi, ruhsat çevirisi, imza sirküleri çevirisi, vekaletname çevirisi, nüfus cüzdanı çevirisi, ölüm belgesi çevirisi, hisse senedi çevirisi, banka evrakı çevirisi, sözleşme çevirisi, ihale belgesi çevirisi, mahkeme kararı çevirisi, kanun ve yönetmelik çevirisi, patent başvurusu çevirisi, vekâletname çevirisi, beyanname çevirisi, mahkeme evrakı çevirisi, haber çevirisi, lisans çevirisi, evlilik cüzdanı çevirisi, ehliyet çevirisi, boşanma belgesi çevirisi, muvafakatname çevirisi, ihtarnameler çevirisi, vasiyetname çevirisi, tapu çevirisi

BAZI REFERANSLARIMIZ

Fiyat Teklifi Alın

Neden HeliCo?

Profesyonel çeviri ekibimiz, proje yöneticilerimiz ve kullandığımız gelişmiş çeviri teknolojileri ile verdiğimiz hizmetler sayesinde dünyaya açılın.

  • Ulaşılabilirlik ve hızlı cevap alma
  • En iyi tercümanlar, redaktörler ve editörler
  • Uygun fiyatlarda kolayca hizmet alma ve gönül rahatlığı
  • Kalite kontroller ve sürekli şirket içi eğitimlerle yüksek kaliteli hizmet
  • Süreç takibi yapma ve tüm süreçler üzerinden kontrol sahibi olma imkânı
  • Aracısız ve doğrudan hizmet sayesinde düşük maliyet ve zamandan kazanç