DİLLER

İRLANDACA TERCÜME

İRLANDACA TERCÜME

Kökeni 4. yüzyıla kadar uzanan İrlandaca, Hint-Avrupa dil ailesinin alt gruplarından Gal dil grubuna aittir. İrlanda’nın İngilizce ile birlikte iki resmi dilinden biridir. Üç ana lehçeye sahiptir.

İrlandaca bilenlerin sayısı 2 milyona yakın olmakla beraber, bu dili konuşmayı tercih edenlerin sayısı çok azdır. İrlanda’da genel olarak İngilizce konuşulmaktadır. 20. yüzyıl ortalarında yapılan dil reformu ile yeni bir standart getirilen modern İrlanda alfabesi ise Latin harflerinden oluşmaktadır.

Tarihine bakıldığında İrlandacanın kullanıldığı erken İrlanda edebiyatı, Batı Avrupa'nın en eski yerel edebiyatı olarak düşünülmektedir. Ogham alfabesindeki İrlanda yazıtlarının MS 4. yüzyıla kadar uzanıyor olması bunu göstermektedir. Ayrıca günümüzde İrlandaca, Avrupa Birliği'nin resmi dillerinden biridir.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel İrlandaca Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe İrlandaca tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster İrlandaca medikal çeviriye ister İrlandaca hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel İrlandaca Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

İrlandaca Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak İrlandaca Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe İrlandaca tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

İrlandacadan Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: İrlandaca medikal çeviri, İrlandaca tıbbi çeviri, İrlandaca hukuki çeviri, İrlandaca farmasötik çevirisi, İrlandaca teknik çeviri, İrlandaca pazarlama çevirisi, İrlandaca oyun çevirisi, İrlandaca e-ticaret çevirisi, İrlandaca hukuk çevirisi, İrlandaca finans çevirisi, İrlandaca ekonomi çevirisi, İrlandaca otomotiv çevirisi, İrlandaca bankacılık çevirisi, İrlandaca yazılım çevirisi, İrlandaca BT çevirisi, İrlandaca IT çevirisi, İrlandaca reklam çevirisi, İrlandaca broşür çevirisi, İrlandaca tanıtım broşürü çevirisi, İrlandaca patent çevirisi, İrlandaca patent belgesi çevirisi, İrlandaca ruhsat çevirisi, İrlandaca ruhsat belgesi çevirisi, İrlandaca web sitesi çevirisi, İrlandaca medikal ürün kataloğu çevirisi, İrlandaca kullanım kılavuzu çevirisi, İrlandaca kılavuz çevirisi, İrlandaca medikal ürün çevirisi, İrlandaca medikal ürün kılavuzu çevirisi, İrlandaca medikal ürün kataloğu çevirisi, İrlandaca katalog çevirisi, İrlandaca prospektüs çevirisi, İrlandaca vaka sunumu çevirisi, İrlandaca vaka çalışması çevirisi, İrlandaca anlaşma çevirisi, İrlandaca sözleşme çevirisi, İrlandaca kira sözleşmesi çevirisi, İrlandaca şirket sözleşmesi çevirisi, İrlandaca e-ticaret sitesi çevirisi, İrlandaca kılavuz çevirisi, İrlandaca ödev çevirisi, İrlandaca akademik çeviri, İrlandaca akademik makale çevirisi, İrlandaca makale özeti çevirisi, İrlandaca kitap çevirisi, İrlandaca pasaport çevirisi, İrlandaca kimlik çevirisi, İrlandaca belge çevirisi, İrlandaca evrak çevirisi, İrlandaca sağlık raporu çevirisi, İrlandaca hastane raporu çevirisi, İrlandaca nüfus kayıt belgesi çevirisi, İrlandaca nüfus kayıt örneği çevirisi, İrlandaca uygulama çevirisi, İrlandaca mobil uygulama çevirisi, İrlandaca bekarlık belgesi çevirisi, İrlandaca ölüm belgesi çevirisi, İrlandaca evlilik cüzdanı çevirisi, İrlandaca evlilik belgesi çevirisi, İrlandaca hesap dökümü çevirisi, İrlandaca vize belgesi çevirisi, İrlandaca vize belgeleri çevirisi, İrlandaca vize başvuru belgeleri çevirisi, İrlandaca niyet mektubu çevirisi, İrlandaca noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, İrlandaca noter onayı, İrlandaca noter onaylı belge çevirisi, İrlandaca noterlik belge çevirisi, İrlandaca mahkeme kararı çevirisi, İrlandaca kanun çevirisi, İrlandaca yönetmelik çevirisi, İrlandaca patent başvurusu çevirisi, İrlandaca vekâletname çevirisi, İrlandaca beyanname çevirisi, İrlandaca mahkeme evrakı çevirisi, İrlandaca haber çevirisi, İrlandaca lisans çevirisi, İrlandaca evlilik cüzdanı çevirisi, İrlandaca ehliyet çevirisi, İrlandaca diploma çevirisi, İrlandaca boşanma belgesi çevirisi, İrlandaca muvafakatname çevirisi, İrlandaca ihtarnameler çevirisi, İrlandaca vasiyetname çevirisi, İrlandaca tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ