SESLENDİRME

Türkiye’de profesyonel seslendirme hizmetine ihtiyaç duyulması, teknik yetersizlikler nedeniyle Türk filmlerinin çekilmesinin ardından oyunculara kapalı ortamda ses verilmesiyle başlamıştır. Bununla beraber yabancı dizi ve filmleri iç piyasaya getirebilmek üzere dublaj çevirisi yapılarak Türkçeleştirilen replikler seslendirilmiştir. Dolayısıyla seslendirme hizmetine duyulan ihtiyacın ortaya çıkması ülkemizde 1950’li yıllara dayanmaktadır.

Günümüzde en sık başvurulan profesyonel seslendirme alanları; çoğunlukla film seslendirme, dizi seslendirme, reklam filmi seslendirme, tanıtım filmi seslendirme, belgesel seslendirme, kitap seslendirme, e-eğitim seslendirme ve anons seslendirmedir.

Beş duyu organımızdan birine hitap etmesi sebebiyle markanızın tanınırlığına, akılda kalıcılığına ve yarattığı aidiyet hissine reklam ve tanıtım filminizde kullanılan görsellerin yanı sıra oluşturulan reklam metni ve kullanılan sesle ciddi düzeyde etki edebilirsiniz. Yaratmaya çalıştığınız kurumsal imajı en iyi şekilde anlamak ve ses bankamızdan size en uygun türde sesi önermek için buradayız. Sağladığımız profesyonel seslendirme hizmetiyle markanızı doğru sesle buluşturmak için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlıyor, başarı öykünüzü yazmanıza titizlikle yardımcı oluyoruz.

Etki alanınızı küresel piyasalara genişletmek istiyorsanız İngilizce seslendirme hizmetleri de sunuyoruz. Farklı özelliklerde sese sahip seslendirmenlerimizin örnek ses kayıtlarını size göndermeye hazırız. Şirket kültürünüzü bizimle paylaşarak size en uygun seslendirmenlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca yabancı dilde seslendirme hizmetimiz yalnızca İngilizce ile sınırlı kalmıyor. Seslendirme hizmeti için dil seçeneklerimize “Diller” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Peki, reklam seslendirme veya belgesel seslendirme haricinde nerelerde seslendirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz? Örneğin; internet çağının getirdiği değişikliklerle e-eğitim içeriklerinizi seslendirmek isteyebilirsiniz veya tiyatro ve opera binaları gibi kamuya açık alanlar, toplu taşıma araçları, telesekreter hizmetleri, ATM ve biletleme makineleri gibi otomatlar için profesyonel ses kaydı talebinde bulunabilirsiniz.

Seslendirme hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir: Reklam Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Santral Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, E-Eğitim Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Telesekreter Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Anons Seslendirme, Santral Anons Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Hastane Anonsu Seslendirme, Haber Seslendirme, Seçim Seslendirme, Yabancı Dilde Seslendirme, Animasyon Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Jingle Seslendirme, Perfore Seslendirme, Santral Seslendirme

BAZI REFERANSLARIMIZ

Fiyat Teklifi Alın

Neden HeliCo?

Profesyonel çeviri ekibimiz, proje yöneticilerimiz ve kullandığımız gelişmiş çeviri teknolojileri ile verdiğimiz hizmetler sayesinde dünyaya açılın.

  • Ulaşılabilirlik ve hızlı cevap alma
  • En iyi tercümanlar, redaktörler ve editörler
  • Uygun fiyatlarda kolayca hizmet alma ve gönül rahatlığı
  • Kalite kontroller ve sürekli şirket içi eğitimlerle yüksek kaliteli hizmet
  • Süreç takibi yapma ve tüm süreçler üzerinden kontrol sahibi olma imkânı
  • Aracısız ve doğrudan hizmet sayesinde düşük maliyet ve zamandan kazanç