DİLLER

ÇİNCE TERCÜME

ÇİNCE TERCÜME

Çince, Çin-Tibet dil ailesine ait olan ve dünyada en çok kişi tarafından konuşulan dildir. Milattan öncesine kadar uzanan Çin tarihi ile birlikte gelişen ve büyüyen Çince de çok köklü bir geçmişe sahiptir. Çince esasında bir dil ailesi olarak kabul edilmektedir, çünkü içerisinde birçok lehçe barındırır. Bu lehçelerden en yaygın olanı Mandarin yaklaşık 850 milyon kişi tarafından konuşulur. Mandarin lehçesini 90 milyon kişi ile Wu lehçesi takip eder. Neredeyse 10 milyon km2 yüz ölçümüne sahip olan Çin’in çeşitli bölgelerinde farklı lehçeler konuşulur. Çince 1 milyarı aşkın konuşan sayısı ile dünyada en çok konuşulan dil konumundadır.

Çincenin yazımında kullanılan Çin alfabesi yaklaşık 3500 yıl kadar önce oluşturulan Çin karakterlerinden oluşur. Çince dil ailesinde her kelime için farklı bir karakter kullanılır.

Çince aynı zamanda Birleşmiş Milletler’in (UN) resmi dillerinden biridir.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Çince Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Çince tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Çince medikal çeviriye ister Çince hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Çince Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Çince Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Çince Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Çince tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Çinceden Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Çince medikal çeviri, Çince tıbbi çeviri, Çince hukuki çeviri, Çince farmasötik çevirisi, Çince teknik çeviri, Çince pazarlama çevirisi, Çince oyun çevirisi, Çince e-ticaret çevirisi, Çince hukuk çevirisi, Çince finans çevirisi, Çince ekonomi çevirisi, Çince otomotiv çevirisi, Çince bankacılık çevirisi, Çince yazılım çevirisi, Çince BT çevirisi, Çince IT çevirisi, Çince reklam çevirisi, Çince broşür çevirisi, Çince tanıtım broşürü çevirisi, Çince patent çevirisi, Çince patent belgesi çevirisi, Çince ruhsat çevirisi, Çince ruhsat belgesi çevirisi, Çince web sitesi çevirisi, Çince medikal ürün kataloğu çevirisi, Çince kullanım kılavuzu çevirisi, Çince kılavuz çevirisi, Çince medikal ürün çevirisi, Çince medikal ürün kılavuzu çevirisi, Çince medikal ürün kataloğu çevirisi, Çince katalog çevirisi, Çince prospektüs çevirisi, Çince vaka sunumu çevirisi, Çince vaka çalışması çevirisi, Çince anlaşma çevirisi, Çince sözleşme çevirisi, Çince kira sözleşmesi çevirisi, Çince şirket sözleşmesi çevirisi, Çince e-ticaret sitesi çevirisi, Çince kılavuz çevirisi, Çince ödev çevirisi, Çince akademik çeviri, Çince akademik makale çevirisi, Çince makale özeti çevirisi, Çince kitap çevirisi, Çince pasaport çevirisi, Çince kimlik çevirisi, Çince belge çevirisi, Çince evrak çevirisi, Çince sağlık raporu çevirisi, Çince hastane raporu çevirisi, Çince nüfus kayıt belgesi çevirisi, Çince nüfus kayıt örneği çevirisi, Çince uygulama çevirisi, Çince mobil uygulama çevirisi, Çince bekarlık belgesi çevirisi, Çince ölüm belgesi çevirisi, Çince evlilik cüzdanı çevirisi, Çince evlilik belgesi çevirisi, Çince hesap dökümü çevirisi, Çince vize belgesi çevirisi, Çince vize belgeleri çevirisi, Çince vize başvuru belgeleri çevirisi, Çince niyet mektubu çevirisi, Çince noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Çince noter onayı, Çince noter onaylı belge çevirisi, Çince noterlik belge çevirisi, Çince mahkeme kararı çevirisi, Çince kanun çevirisi, Çince yönetmelik çevirisi, Çince patent başvurusu çevirisi, Çince vekâletname çevirisi, Çince beyanname çevirisi, Çince mahkeme evrakı çevirisi, Çince haber çevirisi, Çince lisans çevirisi, Çince evlilik cüzdanı çevirisi, Çince ehliyet çevirisi, Çince diploma çevirisi, Çince boşanma belgesi çevirisi, Çince muvafakatname çevirisi, Çince ihtarnameler çevirisi, Çince vasiyetname çevirisi, Çince tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ