DİLLER

ERMENİCE TERCÜME

ERMENİCE TERCÜME

Ermenice (Hayeren), Hint-Avrupa dil ailesine ait olan ve günümüzde başta Ermenistan olmak üzere Dağlık Karabağ Cumhuriyeti, Kıbrıs Cumhuriyeti, Polonya, Romanya ve kısmi olarak Türkiye’de yaklaşık 6 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. Kökleri çok eskilere dayanan Ermenicenin alfabesi 5. yüzyılın başlarında Ermeni Mesrop Mashtots tarafından oluşturulmuştur. Ermenice dili kendi için Doğu Ermenicesi ve Batı Ermenicesi olarak iki lehçeye ayrılır. Ermenice alfabesi 38 harften oluşmaktadır.

Türkiye’de çoğunluğu İstanbul’da olmak üzere 70 bine yakın Ermeni yaşamaktadır. Batı Ermenice lehçesi UNESCO tarafından yıllık bazda hazırlanan “Tehlikede olan Dünya Dilleri Atlası’nda" (Atlas of the World’s Languages in Danger) “Tehlikede Dil” konumundadır.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Ermenice Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Ermenice tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Ermenice medikal çeviriye ister Ermenice hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Ermenice Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Ermenice Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Ermenice Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Ermenice tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Ermeniceden Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Ermenice medikal çeviri, Ermenice tıbbi çeviri, Ermenice hukuki çeviri, Ermenice farmasötik çevirisi, Ermenice teknik çeviri, Ermenice pazarlama çevirisi, Ermenice oyun çevirisi, Ermenice e-ticaret çevirisi, Ermenice hukuk çevirisi, Ermenice finans çevirisi, Ermenice ekonomi çevirisi, Ermenice otomotiv çevirisi, Ermenice bankacılık çevirisi, Ermenice yazılım çevirisi, Ermenice BT çevirisi, Ermenice IT çevirisi, Ermenice reklam çevirisi, Ermenice broşür çevirisi, Ermenice tanıtım broşürü çevirisi, Ermenice patent çevirisi, Ermenice patent belgesi çevirisi, Ermenice ruhsat çevirisi, Ermenice ruhsat belgesi çevirisi, Ermenice web sitesi çevirisi, Ermenice medikal ürün kataloğu çevirisi, Ermenice kullanım kılavuzu çevirisi, Ermenice kılavuz çevirisi, Ermenice medikal ürün çevirisi, Ermenice medikal ürün kılavuzu çevirisi, Ermenice medikal ürün kataloğu çevirisi, Ermenice katalog çevirisi, Ermenice prospektüs çevirisi, Ermenice vaka sunumu çevirisi, Ermenice vaka çalışması çevirisi, Ermenice anlaşma çevirisi, Ermenice sözleşme çevirisi, Ermenice kira sözleşmesi çevirisi, Ermenice şirket sözleşmesi çevirisi, Ermenice e-ticaret sitesi çevirisi, Ermenice kılavuz çevirisi, Ermenice ödev çevirisi, Ermenice akademik çeviri, Ermenice akademik makale çevirisi, Ermenice makale özeti çevirisi, Ermenice kitap çevirisi, Ermenice pasaport çevirisi, Ermenice kimlik çevirisi, Ermenice belge çevirisi, Ermenice evrak çevirisi, Ermenice sağlık raporu çevirisi, Ermenice hastane raporu çevirisi, Ermenice nüfus kayıt belgesi çevirisi, Ermenice nüfus kayıt örneği çevirisi, Ermenice uygulama çevirisi, Ermenice mobil uygulama çevirisi, Ermenice bekarlık belgesi çevirisi, Ermenice ölüm belgesi çevirisi, Ermenice evlilik cüzdanı çevirisi, Ermenice evlilik belgesi çevirisi, Ermenice hesap dökümü çevirisi, Ermenice vize belgesi çevirisi, Ermenice vize belgeleri çevirisi, Ermenice vize başvuru belgeleri çevirisi, Ermenice niyet mektubu çevirisi, Ermenice noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Ermenice noter onayı, Ermenice noter onaylı belge çevirisi, Ermenice noterlik belge çevirisi, Ermenice mahkeme kararı çevirisi, Ermenice kanun çevirisi, Ermenice yönetmelik çevirisi, Ermenice patent başvurusu çevirisi, Ermenice vekâletname çevirisi, Ermenice beyanname çevirisi, Ermenice mahkeme evrakı çevirisi, Ermenice haber çevirisi, Ermenice lisans çevirisi, Ermenice evlilik cüzdanı çevirisi, Ermenice ehliyet çevirisi, Ermenice diploma çevirisi, Ermenice boşanma belgesi çevirisi, Ermenice muvafakatname çevirisi, Ermenice ihtarnameler çevirisi, Ermenice vasiyetname çevirisi, Ermenice tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ