FİNANS VE EKONOMİ

Finans ve Ekonomi Çevirisi

Şirketlerin en önem verdiği hususlardan biri de sürekli büyüme odaklı bir trend yakalayabilmek ve bunu sürdürülebilir kılmaktır. Her yıl bulundukları pazarda sahip oldukları pazar payını artırmayı hedeflerler. Ürün ve hizmetlerine ihtiyaç duyulabileceğini öngördükleri farklı uluslararası pazarlarda da yer almak amacıyla çalışırlar. Siz küresel çapta ürün ve hizmetlerinizi sunmaya devam ederken oluşan finans çevirisi, bankacılık çevirisi ve ekonomi çeviri ihtiyaçlarınıza profesyonellikle yanıt vermek ve pazar payınızı artırmanıza yardımcı olmak üzere buradayız.

Halihazırda 36 farklı dilde ve dünya genelinde 300’den fazla dil uzmanımızla ekonomi ve finans çevirilerinizde hizmet verebiliyoruz. Bankacılık, finans ve ekonomi alanlarında uzman tercümanlarımız arasından sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağına inandığımız tercümanları özenle seçerek projeleriniz için özel bir ekip oluşturuyoruz. Bu ekip, sürekli olarak yalnızca sizin finans çevirisi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazır bulunuyor. Siz bizimle çalışmaya devam ettikçe iş akış sürecimizin çeviri, redaksiyon ve proje yönetimi aşamalarındaki profesyoneller, projelerinize aşina oluyorlar. Bizler de her işte size özel olarak oluşturduğumuz talimat ve terminoloji dosyalarıyla birlikte çeviri belleklerinden yararlanarak bir sonraki işinizi daha uygun şekilde fiyatlandırabiliyoruz. Tek seferde yaptırmanız gereken yüksek hacimli işlerinizde daha ekonomik çeviri hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bizden daha kısa sürede ve daha uygun fiyatlı hizmet almak için makine çevirisi sonrası düzeltme hizmetimizi inceleyebilir, bu konuda bizden ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yıllık finans raporu çevirisi, pazarlama raporu çevirisi, üretim raporu çevirisi, faaliyet raporu çevirisi, dağıtım raporu tercümesi, ekspertiz raporu çevirisi, ekonomi makalesi çevirisi, finans makalesi çevirisi, nakit akış tablosu çevirisi, faaliyet tablosu çevirisi, gelir tablosu tercümesi, faaliyet belgesi çevirisi, finansman belgesi çevirisi, ticaret belgesi tercümesi, dış ticaret belgesi çevirisi, teminat mektubu çevirisi, irsaliye tercümesi, sigorta poliçesi çevirisi, bilanço çevirisi gibi pek çok konuda finans tercümesi ve ekonomi tercümesi hizmetini bizden alabilirsiniz.

Hangi konularda finans çevirisine ve ekonomi çevirisine ihtiyaç duyabilirsiniz?

HELICO BLOG