MASAÜSTÜ YAYINCILIK (DTP)

Masaüstü yayıncılık, İngilizcede ‘Desktop Publishing’ adıyla bilinen terimin Türkçe karşılığıdır. Masaüstü yayıncılık; genellikle kitap, dergi, gazete ve broşür gibi yayınların bilgisayar destekli olarak baskı veya yayına hazır hale getirilmesi işidir. Masaüstü yayıncılık hizmetleri bu alanda sunulan geniş kapsamlı bir hizmettir. Müşterilerimize sunduğumuz masaüstü yayıncılık hizmetinde uygun bilgisayar yazılımları kullanılarak belgelerinizdeki metin ve resimleri düzenler, onları özenle baskıya hazır hale getiririz. Yabancı yayınlardan yararlanılıyorsa veya redaksiyonu tamamlanmış metinler üzerinde çalışılıyorsa biçim düzenlemesini amaçlayan bir dizi çalışma yapılır. Bunlar; sayfa ve paragraf biçimlendirme, resim ve grafikleri yeniden boyutlandırarak bunları en uygun şekilde konumlandırma, dizin ve listeleme yapma, her türlü alfabetik sıralamayı oluşturma ve belgeyi istenen görünümde istenen formata ulaştırma şeklindedir. Masaüstü yayıncılık hizmeti verirken belgeniz hangi dildeyse o dilin tüm kurallarına uygun şekilde düzenleme yaparız. Dolayısıyla bizden kaliteli masaüstü yayıncılık hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Müşterilerimiz genellikle masaüstü yayıncılık hizmetini bir diğer hizmetimizle birleştirerek almayı tercih ederler. Metin yazarlığından, metnin farklı dillere çevrilmesine ve sonrasında metnin içeriğinin ve görünümünün kusursuz hale getirilerek baskıya hazırlanmasına kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Masaüstü yayıncılık fiyatları hakkında bilgi almak için e-posta adresimizi veya telefon numaramızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BAZI REFERANSLARIMIZ

Fiyat Teklifi Alın

Neden HeliCo?

Profesyonel çeviri ekibimiz, proje yöneticilerimiz ve kullandığımız gelişmiş çeviri teknolojileri ile verdiğimiz hizmetler sayesinde dünyaya açılın.

  • Ulaşılabilirlik ve hızlı cevap alma
  • En iyi tercümanlar, redaktörler ve editörler
  • Uygun fiyatlarda kolayca hizmet alma ve gönül rahatlığı
  • Kalite kontroller ve sürekli şirket içi eğitimlerle yüksek kaliteli hizmet
  • Süreç takibi yapma ve tüm süreçler üzerinden kontrol sahibi olma imkânı
  • Aracısız ve doğrudan hizmet sayesinde düşük maliyet ve zamandan kazanç