DİLLER

FRANSIZCA TERCÜME

FRANSIZCA TERCÜME

Fransızca, Hint-Avrupa dil ailesinin Latince soyundan gelen Romen dilleri alt birimine ait ve Fransa ile Fransız uygarlığını benimsemiş ve eski Fransız sömürgesi ülkelerde konuşulan bir dildir. Ana dil olmasının dışında dünyada 54 ülkede bu dil konuşulmaktadır. Ayrıca dünyanın en çok konuşulan 6. dilidir. Avrupa’da Fransa ve Monako’nun yanı sıra Belçika, İsviçre ve Lüksemburg gibi ülkelerin bazı bölgelerinde, Afrika ve Amerika kıtası dahil dünyanın çeşitli yerlerinde resmî dil konumundadır.

Fransızca, 1539'dan beri konuşulmasına rağmen Fransız Anayasası'na göre 1992'den bu yana Fransa'nın resmî dilidir. Fransa’da resmî yayınlarda, eğitim sisteminde, yasal sözleşmelerde, reklamlarda Fransızca kullanılması zorunludur. Fransızca, Avrupa dışında dünya genelinde Amerika’da ve Fransa’nın sömürgesi olan Afrika ve Asya ülkelerinde yaygın konuşulan bir azınlık dilidir.

Fransızcada İtalyanca, İspanyolca, Oksitanca, Katalanca, Portekizce, Rumence ve Latince kelimeler bulunmaktadır. Bu dillerin Fransızca ile sözsel benzerlikleri bulunmaktadır. Fransızcada da Almancada olduğu gibi kelimelerin cinsiyetleri vardır ve kelime çekimleri bunlara göre yapılmaktadır. İsimler cümle içinde tümleç olarak kullanılıyorken farklı çekimlere girebilmekte ve sondan ek alabilmektedirler. Fransızcayı hatasız şekilde kullanabilmek için kelimelerin cinsiyetlerini bilmek gerekir.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Fransızca Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Fransızca tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Fransızca medikal çeviriye ister Fransızca hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Fransızca Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Fransızca Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Fransızca Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Fransızca tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Fransızcadan Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Fransızca medikal çeviri, Fransızca tıbbi çeviri, Fransızca hukuki çeviri, Fransızca farmasötik çevirisi, Fransızca teknik çeviri, Fransızca pazarlama çevirisi, Fransızca oyun çevirisi, Fransızca e-ticaret çevirisi, Fransızca hukuk çevirisi, Fransızca finans çevirisi, Fransızca ekonomi çevirisi, Fransızca otomotiv çevirisi, Fransızca bankacılık çevirisi, Fransızca yazılım çevirisi, Fransızca BT çevirisi, Fransızca IT çevirisi, Fransızca reklam çevirisi, Fransızca broşür çevirisi, Fransızca tanıtım broşürü çevirisi, Fransızca patent çevirisi, Fransızca patent belgesi çevirisi, Fransızca ruhsat çevirisi, Fransızca ruhsat belgesi çevirisi, Fransızca web sitesi çevirisi, Fransızca medikal ürün kataloğu çevirisi, Fransızca kullanım kılavuzu çevirisi, Fransızca kılavuz çevirisi, Fransızca medikal ürün çevirisi, Fransızca medikal ürün kılavuzu çevirisi, Fransızca medikal ürün kataloğu çevirisi, Fransızca katalog çevirisi, Fransızca prospektüs çevirisi, Fransızca vaka sunumu çevirisi, Fransızca vaka çalışması çevirisi, Fransızca anlaşma çevirisi, Fransızca sözleşme çevirisi, Fransızca kira sözleşmesi çevirisi, Fransızca şirket sözleşmesi çevirisi, Fransızca e-ticaret sitesi çevirisi, Fransızca kılavuz çevirisi, Fransızca ödev çevirisi, Fransızca akademik çeviri, Fransızca akademik makale çevirisi, Fransızca makale özeti çevirisi, Fransızca kitap çevirisi, Fransızca pasaport çevirisi, Fransızca kimlik çevirisi, Fransızca belge çevirisi, Fransızca evrak çevirisi, Fransızca sağlık raporu çevirisi, Fransızca hastane raporu çevirisi, Fransızca nüfus kayıt belgesi çevirisi, Fransızca nüfus kayıt örneği çevirisi, Fransızca uygulama çevirisi, Fransızca mobil uygulama çevirisi, Fransızca bekarlık belgesi çevirisi, Fransızca ölüm belgesi çevirisi, Fransızca evlilik cüzdanı çevirisi, Fransızca evlilik belgesi çevirisi, Fransızca hesap dökümü çevirisi, Fransızca vize belgesi çevirisi, Fransızca vize belgeleri çevirisi, Fransızca vize başvuru belgeleri çevirisi, Fransızca niyet mektubu çevirisi, Fransızca noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Fransızca noter onayı, Fransızca noter onaylı belge çevirisi, Fransızca noterlik belge çevirisi, Fransızca mahkeme kararı çevirisi, Fransızca kanun çevirisi, Fransızca yönetmelik çevirisi, Fransızca patent başvurusu çevirisi, Fransızca vekâletname çevirisi, Fransızca beyanname çevirisi, Fransızca mahkeme evrakı çevirisi, Fransızca haber çevirisi, Fransızca lisans çevirisi, Fransızca evlilik cüzdanı çevirisi, Fransızca ehliyet çevirisi, Fransızca diploma çevirisi, Fransızca boşanma belgesi çevirisi, Fransızca muvafakatname çevirisi, Fransızca ihtarnameler çevirisi, Fransızca vasiyetname çevirisi, Fransızca tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ