DİLLER

KAZAKÇA TERCÜME

KAZAKÇA TERCÜME

Kazakça, Türk dilleri ailesindeki Şaz Türkçesinin Kıpçak dil grubunda yer alır. Kazakistan’ın resmî dilidir. Çin, Moğolistan, Rusya, Kırgızistan ve Özbekistan’da da kullanılmakta olan Kazakça, yaklaşık 12 milyon insan tarafından konuşulmaktadır. Diğer Türk dilleri gibi sondan eklemeli bir dildir ve ünlü uyumu kuralına uymaktadır.

Toplamda 42 harf içeren Kazak alfabesi, Kiril alfabesinden alınan 33 harf ve 9 tane Kazakça harfin bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. 2017 yılında Kazakistan Devlet Başkanı Nursultan Nazarbayev tarafından yapılan açıklamada, Kazak alfabesinin 2025 yılına kadar Latin alfabesine dönüştürülmesi için çalışmalara başlandığı belirtilmiştir.

HeliCo Tercüme olarak profesyonel Kazakça Türkçe tercümanlardan oluşan tercüman ekibimizle Türkçe Kazakça tercüme ihtiyacınızda size her seferinde daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. İster Kazakça medikal çeviriye ister Kazakça hukuki çeviriye ihtiyacınız olsun bizden hizmet almak oldukça kolay ve zahmetsiz. Dosyalarınızı ana sayfamızdaki “Bizimle İletişime Geçin” butonundan veya sağ üst köşedeki “Bize Ulaşın” butonundan ya da isterseniz doğrudan e-posta adresimize göndererek bize ulaştırabilir, sizin için uygun olan en kısa sürede profesyonel Kazakça Türkçe tercümesini teslim alabilirsiniz.

Kazakça Türkçe yeminli çeviriye ihtiyaç duyuyorsanız belgenizi bizimle paylaşarak Kazakça Türkçe yeminli çeviri fiyatını ve belgenizin ne sürede çevrilip kullanıma hazır hale getirilebileceğini en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız tüm bilgi ve belgeler, Gizlilik Politikamız gereği asla üçüncü taraflarla paylaşılmaz veya herhangi bir şekilde kullanılmaz. Elimizde belgenizin basılı hali varsa ve siz bu belgeyi kullanmayacaksanız derhal imha ederiz. Türkçe Kazakça tercümesi yapılmış belgeleriniz daha sonra tekrar ihtiyacınız olma ihtimaline karşı yüksek güvenlikli şekilde yalnızca dijital ortamda arşivlenir. Böylece size hizmet verdikten ne kadar süre sonra bize tekrar ulaşırsanız ulaşın belgenizin çevirisini bizden tekrar talep edebilirsiniz.

Kazakçadan Türkçeye çeviriye şu alanlarda ihtiyacınız olabilir: Kazakça medikal çeviri, Kazakça tıbbi çeviri, Kazakça hukuki çeviri, Kazakça farmasötik çevirisi, Kazakça teknik çeviri, Kazakça pazarlama çevirisi, Kazakça oyun çevirisi, Kazakça e-ticaret çevirisi, Kazakça hukuk çevirisi, Kazakça finans çevirisi, Kazakça ekonomi çevirisi, Kazakça otomotiv çevirisi, Kazakça bankacılık çevirisi, Kazakça yazılım çevirisi, Kazakça BT çevirisi, Kazakça IT çevirisi, Kazakça reklam çevirisi, Kazakça broşür çevirisi, Kazakça tanıtım broşürü çevirisi, Kazakça patent çevirisi, Kazakça patent belgesi çevirisi, Kazakça ruhsat çevirisi, Kazakça ruhsat belgesi çevirisi, Kazakça web sitesi çevirisi, Kazakça medikal ürün kataloğu çevirisi, Kazakça kullanım kılavuzu çevirisi, Kazakça kılavuz çevirisi, Kazakça medikal ürün çevirisi, Kazakça medikal ürün kılavuzu çevirisi, Kazakça medikal ürün kataloğu çevirisi, Kazakça katalog çevirisi, Kazakça prospektüs çevirisi, Kazakça vaka sunumu çevirisi, Kazakça vaka çalışması çevirisi, Kazakça anlaşma çevirisi, Kazakça sözleşme çevirisi, Kazakça kira sözleşmesi çevirisi, Kazakça şirket sözleşmesi çevirisi, Kazakça e-ticaret sitesi çevirisi, Kazakça kılavuz çevirisi, Kazakça ödev çevirisi, Kazakça akademik çeviri, Kazakça akademik makale çevirisi, Kazakça makale özeti çevirisi, Kazakça kitap çevirisi, Kazakça pasaport çevirisi, Kazakça kimlik çevirisi, Kazakça belge çevirisi, Kazakça evrak çevirisi, Kazakça sağlık raporu çevirisi, Kazakça hastane raporu çevirisi, Kazakça nüfus kayıt belgesi çevirisi, Kazakça nüfus kayıt örneği çevirisi, Kazakça uygulama çevirisi, Kazakça mobil uygulama çevirisi, Kazakça bekarlık belgesi çevirisi, Kazakça ölüm belgesi çevirisi, Kazakça evlilik cüzdanı çevirisi, Kazakça evlilik belgesi çevirisi, Kazakça hesap dökümü çevirisi, Kazakça vize belgesi çevirisi, Kazakça vize belgeleri çevirisi, Kazakça vize başvuru belgeleri çevirisi, Kazakça niyet mektubu çevirisi, Kazakça noter çevirisi, noter belgesi çevirisi, Kazakça noter onayı, Kazakça noter onaylı belge çevirisi, Kazakça noterlik belge çevirisi, Kazakça mahkeme kararı çevirisi, Kazakça kanun çevirisi, Kazakça yönetmelik çevirisi, Kazakça patent başvurusu çevirisi, Kazakça vekâletname çevirisi, Kazakça beyanname çevirisi, Kazakça mahkeme evrakı çevirisi, Kazakça haber çevirisi, Kazakça lisans çevirisi, Kazakça evlilik cüzdanı çevirisi, Kazakça ehliyet çevirisi, Kazakça diploma çevirisi, Kazakça boşanma belgesi çevirisi, Kazakça muvafakatname çevirisi, Kazakça ihtarnameler çevirisi, Kazakça vasiyetname çevirisi, Kazakça tapu çevirisi

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM

HİZMETLERİMİZ