HAKKIMIZDA

HOŞ GELDİNİZ

HeliCo olarak verdiği tüm hizmetlerle dil engellerini yıkarak, küresel ticareti destekleyerek ve insanların kendi dillerinde hizmetlere erişmelerine yardımcı olarak dünyayı daha küçük bir yer haline getiriyoruz. “Burada herkes aynı dilde güler.” mottosuyla dünya genelinde insanları birbirine yaklaştırıyoruz.

İşletmeler, kamu sektörleri ve bireyler için en iyi yazılı çeviri, yerelleştirme, küreselleştirme (globalleştirme), yeminli çeviri, yaratıcı çeviri, alt yazı çevirisi, deşifre çevirisi, dublaj çevirisi, editörlük, redaksiyon, makine çevirisi sonrası düzeltme, simultane çeviri, ardıl çeviri, fısıltı çevirisi, eşlik çevirisi, simultane çeviri ekipmanları, deşifre, metin yazarlığı, teknik yazarlık, SEO yazarlığı, masaüstü yayıncılık (DTP) ve seslendirme hizmetlerini sunuyoruz.

Bizim için birinci sınıf hizmet; farklı türde müşterilerin maliyet, kalite ve teslimat beklentilerini karşılayabilmek anlamına gelir. Bunu işine tutkuyla bağlı, yenilikçi ve uzman ekibimiz sayesinde başarıyoruz.

Bu sektör ve bağlantılı sektörlerde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemizle sahip olduğumuz dinamizmi bir araya getirerek sektörümüzün eksikliklerini kapatacak çalışmalar sergilemek için varız. Geniş bir bakış açısıyla işimizin her boyutuna aynı önemi vererek tüm paydaşlara önemli olduğunu hissettirmek ve hepsinde aynı güveni oluşturmak, işimizde kaliteyi ön planda tutmak önceliğimizdir.

Her geçen gün kendine yeni değerler katarak ilerleyen, bünyesine işini severek ve profesyonellikle yapan dilciler katarak büyüyen, müşterileri ve çalışanlarına aynı önemi veren, her alanda memnuniyeti ön planda tutan, alanında öncü ve lider bir dil hizmeti sağlayıcısı olmak için çalışıyoruz.

EKİBİMİZ

  • Dinamizmini koruyan,
  • Kaliteyi ön planda tutan,
  • Bilgi ve tecrübeye kulak veren,
  • Kendini sürekli olarak geliştiren,
  • Verimli ve etkin işler ortaya koyan,
  • İş birlikçilerine gereken önemi gösteren,
  • İşini olması gerektiği gibi yapan profesyonellerden oluşuyor.

DEĞERLERİMİZ

İNSANLAR

Biz, insana değer veren bir şirketiz. Farklı arka planlardan ve kültürlerden gelen, farklı alanlarda uzmanlıkları olan, sorumluluk almayı bilen ve yarattığımız etkinin farkında olan bir ekibiz. Dolayısıyla müşterilerimizin ve ekip üyelerimizin bizimle mutlu hissetmelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

VERİMLİLİK

Kalitemizi ve performansımızı ciddiye alıyoruz. Uzman ve sürekli olarak kendini geliştiren ekibimizin, müşterilerimize yaklaşımımızın ve kullandığımız teknolojinin müşterilerimiz için birinci sınıf bir değer oluşturmasını sağlıyoruz.

TUTKU

Tutkuyla çalışabilmenin, yaptığı işi sevmenin, birbirine ilham vermenin ve yardımcı olmanın gücüne gerçekten inanıyoruz.

ÇÖZÜMLER 

Uluslararası iletişimin gitgide kolaylaştığı, ülke sınırlarıyla kendini sınırlamayan insanların sayısının arttığı dünyada iletişimi hızlandırmak ve kolaylaştırmak için etkin çözümler bulabilmenin değerinin farkındayız.

KALİTE

Kaliteli hizmet verebilmek yıllar süren çalışmaların sonucu oluşmuş bir kültürü barındırır. Kalite kültürümüzü korumak ve geliştirmek için her geçen yıl yeni adımlar atıyoruz.

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ?

SİZİ HEMEN ARAYALIM